Jelenlegi hely

Ingyenes szülői kommunikációs tréningeket szervez az Imami!

Az Imami Egyesület országszerte 4 helyszínen, összesen 40 szülő számára ingyenes részvételt biztosít a népszerű "Beszélj úgy, hogy érdekelje, hallgasd úgy, hogy elmesélje!" szülői kommunikációs tréningre.  A 2 napos tanfolyam értéke 36 000 Ft/fő, amit teljes egészében az Imami áll!

Pályázatunk lezárult. A szülői kommunikációs tréningeket 10-10 fő ingyenes részvételével a következő helyszíneken rendezzük meg a beküldött pályázatok száma alapján: Budapest, Pécs, Kecskemét, Szeged

A 4 nyertes helyszínen az összes budapesti, Baranya megyei, Bács-Kiskun megyei  és Csongrád megyei pályázót szeretettel várunk egy másfél órás, interaktív előadásra a népszerű tréning szakembereivel.

Dabas és környéke néhány pályázattal lemaradva az 5. helyen végzett, a helyi összefogást egy szintén másfél órás, ingyenes, interaktív előadással díjazzuk.

Megtörtént a pályázatok zsűrizése és a sorsolás, a nyerteseknek gratulálunk:

BUDAPESTI NYERTESEK

BARANYA MEGYEI NYERTESEK

CSONGRÁD MEGYEI NYERTESEK

BÁCS-KISKUNK MEGYEI NYERTESEK

A pályázatot más szülőknek ajánlók között kisorsoltuk a 3 db "Beszélj úgy, hogy érdekelje, hallgasd úgy, hogy elmesélje" című könyvet, melynek nyertesei: Tordas István, Pásztor Emőke, Kovács Kitti

Minden pályázatot köszönünk és minden pályázót szeretettel várunk egy "Hiszti, dac, feleselés" kezelésével kapcsolatos, ingyenes online konferenciára, melynek időpontjáról a pályázókat e-mail-ben értesítjük.

Tartsatok velünk leközelebb is! 

Szeretnél tenni azért, hogy egy kicsit jobb szülő lehess?

Ne hagyd ki ezt a lehetőséget, akár két kattintással és egy mondattal is elnyerheted a részvételt:

Tegye fel a kezét, aki érezte már úgy, hogy egy "nevelési helyzetet" jobban meg lehetett volna oldani!

Ügyesebben békíteni a veszekedő tesókat, gyorsabban csillapítani a tornádó erejű hisztit, könnyebben rábírni a gyerkőcöt, hogy megtegye, amit kell...

Van egy tudományos kutatásokon alapuló módszer, ami már bizonyított az elmúlt 30 évben; egy olyan technika, ami szülők ezreit tette türelmesebbé, empatikusabbá.

Akik ismerik és használják, egyetértenek abban, hogy a mindennapok könnyebbek lettek, a nézeteltéréseket egyszerűbben tudják elsimítani, kevesebbet veszekednek és kiabálnak, gyermekeik mégis „megjavultak”.

A tanfolyamon megtanulhatod, hogyan alakítsd ki azt a bizalmi légkört, amelyben valamennyien jól érzitek magatokat, és amelyben a gyerekek tudják, hogy nyugodtan fordulhatnak hozzád.

Csak "problémás" családoknak szól a tréning?

Nem! Konfliktusok a "legjobb" családban is előfordulnak!

Még kicsi/már nagy a gyerekem, nekünk is szól?

Nevelgess dackorszakos csöppséget, vagy pimaszkodó kiskamaszt: a "Beszélj úgy, hogy érdekelje..." szülői tréning segíteni fog!

Mi fog történni a tréningen?

Ne számíts unalmas elméleti képzésre, annál inkább interaktív, gyakorlati feladatokra, támogató szülőtársakra és tapasztalt szakemberek segítségére!

Hol lesznek a tréningek?

Abban a 4 megyében, ahonnan a legtöbb pályázat érkezik.

Mikor lesznek a tréningek?

2016 novembere és 2017 márciusa között hétvégén, a nyertesekkel előre egyeztetett időpontban.

Tényleg csak 3 kérdésre kell válaszolni?

Igen, sőt: akár két kattintással és egy rövid mondattal is részt vehetsz a sorsoláson és megnyerheted a 36 000 forint értékű, 2 napos részvételi lehetőséget!

Ha mindhárom kérdésre szövegesen válaszolsz és egy családi fotót, vagy gyerekrajzot is feltöltesz: pályázatodat a zsűri is értékeli.

(Sorsolással helyszínenként 4 fő, a zsűri döntése alapján helyszínenként 6 fő jut részvételi lehetőséghez.)

Ki fizeti a 40 szülő (közel 1,5 millió forint értékű) részvételi díját?

 A pályázatot az Imami Egyesület a Nemzeti Együttműködési Alap, az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő és az Emberi Erőforrások Minisztériuma támogatásával valósítja meg.

Meddig tart a pályázat?

Pályázni 2016. október 31-ig lehet, eredményhirdetés 2016. november 9-én. (Az eredményhirdetés időpontját a pályázatok nagy számára való tekintttel két nappal későbbre halasztottuk.)

Mi az az Imami?

Az Imami Egyesület tagjai gyakorló édesanyák, az ország különböző pontjairól. Küldetésük, hogy információkkal és rendezvényekkel segítsenek téged abban, hogy a gyermekes mindennapok boldogabban, kevesebb zökkenővel teljenek. 

A pályázat megvalósítását támogatja:

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Itt a Veganuár, Te tudod mi az?

Itt a Veganuár, Te tudod mi az?

Ne nevess ki, bizonyára tájékozottabb vagy nálam. Azt hittem sokáig, hogy a Veganuár kifejezés egy, a média által kitalált frappáns elnevezés a diétás januári étkezésre. Míg ki nem derült számomra, hogy egy levédett kifejezés és egy mozgalom.
Télen is kertészkedhetünk? Friss saláták egy virágládából!

Télen is kertészkedhetünk? Friss saláták egy virágládából!

Naná, hogy télen is ehetünk friss salátát! Nem is egy növény kedveli a hűvös időt, ha van egy jó ablakpárkányod van teraszod, kertészkedj!
Az én gyerekem okosabb? Hogyan hat a gyerekekre a más gyerekekkel való összehasonlítás?

Az én gyerekem okosabb? Hogyan hat a gyerekekre más gyerekekkel való összehasonlítás?

Milyen hatással van a gyerekek önbizalmára, ha állandóan másokhoz hasonlítjuk őket? Ha szülőként te is feltetted már magadnak ezt a kérdést, ez a cikk segít megérteni, mit tehetsz gyermekeid egészséges önértékeléséért. - Szalai - Lászlók Kitti pszichopedagógus és tanulásban akadályozottak szakos mesterfokozatú gyógypedagógus, az AStOP – Auditív- Stresszt Oldó program szakértője, a ” Játszva olvass! ” megálmodója és megalkotója írása.
Miért vízkeresztkor szedjük le a karácsonyfát?

Miért vízkeresztkor szedjük le a karácsonyfát?

A hagyomány szerint a karácsonyi időszak lezárásának napja vízkereszt, január 6-a. Ekkor búcsúzunk az ünnepi díszbe öltöztetett fától. De miért éppen ezen a napon szokás leszedni a karácsonyfát? A válasz a keresztény ünnepkörben, a népi hagyományokban és az új kezdet szimbolikájában rejlik.
Ugrás az oldal tetejére