Jelenlegi hely

Keszthely - Dunántúli Regionális Vízmű

8360 Keszthely, Vaszary Kolos u. 13.

Tel.: 40/240-240

Web: http://www.drv.hu

 

Ügyfélszolgálati iroda Keszthely

Az ügyfélszolgálati iroda a DRV Zrt. keszthelyi irodaházában található.

cím: Keszthely, Vaszary Kolos u. 13.

GPS koordináták:

N46 45.888 E17 14.168

Az ügyfélszolgálati irodában bankkártyás fizetési módot biztosítunk ügyfeleinknek.

Ügyfélfogadási idő munkanapokon:

Hétfő

8.00 - 15.00

Kedd

8.00 - 15.00

Szerda

8.00 - 15.00

Csütörtök

8.00 - 20.00

Péntek

8.00 - 12.00

Ügyfélszolgálati irodáink érkezési sorrendben fogadják az ügyfeleket, de lehetőséget biztosítunk a személyes ügyintézés időpontjának előzetes lefoglalására e-mailben:

Kérjük adja meg nevét, telefonszámát, a számlán található 10 jegyű felhasználó azonosító számát, a fogyasztási hely címét, a felkeresendő ügyfélszolgálati irodánkat (Balatonfüred/Keszthely/Siófok) és az Önnek alkalmas, valamint az ügyfélfogadási rendnek is megfelelő időpontot e-mailben a következő címen: idopont@drv.hu. Ügyfélszolgálati munkatársunk telefonon/e-mailben visszajelez Önnek az időponttal kapcsolatban.

Tájékoztatjuk, hogy bizonyos műszaki vonatkozású ügyek intézése során (pl. bekötés létesítése, közmű- és tervegyeztetések, locsolási célú vízmérő felszerelése, stb.) szükséges lehet a területileg illetékes üzemvezetőségünk felkeresése is. A  fogyasztási helyhez tartozó település nevét a településlistába beírva megtudja, hogy melyik üzemvezetőségünkhöz kell fordulnia. Az ügyintézés menetéről, módjáról, valamint az üzemvezetőségek ügyfélfogadási rendjéről részletes felvilágosítást kap a DRV INFO Vonalon 06 40 240 240.

Az ügyfélszolgálat postai levelezési címe:

Dunántúli Regionális Vízmű Zrt.
Ügyfélszolgálat
Siófok
Pf. 888
8601

Az ügyfélszolgálat elektronikus levelezési címe: ugyfelszolgalat@drv.hu

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Illatos kincs a bokrokról – ezért érdemes most bodzát gyűjteni

Illatos kincs a bokrokról – ezért érdemes most bodzát gyűjteni

Május végén és június elején országszerte virágzik a bodza, amely nemcsak az utak mentén és erdőszéleken illatozik, hanem igazi konyhai és házipatikai kincs is. Sokan ilyenkor indulnak kosárral bodzát szedni, hiszen néhány marék virágból egész évre elegendő szörp, tea vagy akár különleges finomság készülhet.
Május 1 - A májusfa ünnepe

Május 1 - A májusfa ünnepe

Falvainkban az elmúlt években újra divatba jött a májusfa állítás. Tudjátok, mit jelnet?
Az egyik legfontosabb izmunk- mégis alig tornáztatjuk

Az egyik legfontosabb izmunk- mégis alig tornáztatjuk

A mélymedencei izomzat. Akinek már van gyermeke, pontosan tudja, milyen változásokat hoz létre a várandósság és a szülés ebben az izomcsoportban. Alaposan kinyújtja, meggyöngíti, néha pedig még egyéb sérülések is keletkeznek rajta. Ennek következtében megjelenhet az inkontinencia, kitágul a hüvely, megsüllyedhet a méh. Fájhat a derekunk is. A jó hír az, hogy tornával szinte teljesen helyrehozható.
Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

2026-ban minden a mesterséges intelligenciáról szól... Körülöttünk van, alakítja a munkánkat, a mindennapjainkat, csak éppen senki nem magyarázta el nekünk magyarul, érthetően, hogy mit kezdjünk vele. Eddig.
Ugrás az oldal tetejére