A legtöbb anyuka jól tudja: kevés az idő, mégis szeretnénk csinosan, kényelmesen és egyedien öltöztetni magunkat és a családot. Sokunknak fontos a fenntarthatóság is, ezért a kinőtt vagy megunt ruhák átalakítása, javítása és újravarrása sokkal vonzóbb, mint a kidobás. És hát valljuk be… egy kis kreatív varrással tényleg pillanatok alatt csodát lehet tenni.
Hozzászólások
A Zalaimami 2012 őszi és 2015/16. évi "A mi óvodánk" című pályázatában több száz szülő osztotta meg gyermeke óvodájával kapcsolatos tapasztalatait. A 2012. évi véleményeket ITT OLVASHATOD, 2015/16-ban erről az óvodáról az alábbiakat írták:
Az óvónők jól felkészültek, rugalmasak, és nyíltak. A gyermekem az egész napját szeretetteljes légkörben tölti el. Minden nap mesél arról,amit tanultak, amiről beszélgettek az óvodában. A faliújságon mindíg megújuló "kiállítás" van a gyerekek rajzaiból. Jó kapcsolatunk van az óvónőkkel,és jó a szülői közösség is.
Nagyon kedvesek az ovónénik szereretik a gyerekek a játékos foglalkozásokat, sok séta kirándulás megszépíti a mindenapokat. A beszoktatáskor odadóak minden a gyerköcök javát szolgálja! Fontos a közelség betegség vagy próbléma esetén! Köszönöm nekik, jó egészséget kívánok a további munkájukhoz!
Kisfiúnk nagycsoportos a zalacsányi napközis óvoda Süni csoportjában. Óvónénije az intézményvezető, Alíz néni, akinek rendkívüli érzéke van a gyerekekhez, türelme határtalan, kedvessége és lelkesedése egész évben töretlen, annak ellenére, hogy az óvoda lehetőségei meglehetősen korlátozottak. Mindig elérhető, mindig támogat, mindig segít. A gyerekek imádják! Számunkra is ő az ideális óvónő!