Jelenlegi hely

Strandok éjszakája 2015 Zala megyében

A Magyar Fürdőszövetség kezdeményezésére az idén ismét megrendezik a Strandok éjszakáját július 31-én, melyben a megyéből több strand és fürdő is részt vesz.

A Strandok éjszakája a magyarországi fürdők legnagyobb nyári együttműködéseként valósul meg, melyre az idei évben július 31-én, pénteken éjszaka kerül sor az ország számos népszerű strandján. Tavaly ötvenezer vendég fordult meg a programhoz csatlakozott több mint 30 fürdőben, az idén ez a szám remélhetőleg még nagyobb lesz.

Strandolni mindig jó, akkor is, ha "dög meleg" van, és akkor is, ha kint esik a hó, de az éjszakai fürdőzés ennél még izgalmasabb!

 

Az akcióban részt vevő Zala megyei strandok és fürdők:

Kehida Termál Gyógy- és Élményfürdő

  • 17 órától kedvezményes belépők: felnőtt 1400 Ft, nyugdíjas 1050 Ft, gyermek 750 Ft
  • a jó hangulatról a START zenekar gondoskodik
  • lézershow a szabadtéri élményfürdő területén
  • koktélbár
  • nyitva: 9:00-24:00
  • további információ: kehidatermal.hu

 

AquaCity Vízicsúszda és Élménypark Zalaegerszeg

  • egyedi belépődíj
  • zenés éjszakai fürdőzés
  • habparty
  • vízi disco
  • fűszoknyás tánc
  • divatbemutató
  • nyitva: 20:00-24:00
  • további információ: aquacity.hu

 

Kanizsa Uszoda Kft. Nagykanizsa

  • vízi fitnesz
  • medence party
  • vidám nyáresti koncert
  • nyitva: 9:00-22:00
  • további információ: kanizsauszoda.hu

 

Zalakarosi Fürdő

  • belépődíj: 2490 Ft, diák: 2190 Ft
  • éjszakai fürdőparti
  • sztárvendég: Kasza Tibi
  • zene: Fáraó zenekar
  • nyitva: 21:00-02:00
  • további információ: furdo-zalakaros.hu

 

Diási Játékstrand Gyenesdiás

  • ingyenes belépés 19 órától
  • szentjánosbogár kincskereső verseny
  • vízi aerobik felnőtteknek
  • egész este a Zero zenekar zenél
  • nyitva: 02:00-ig
  • további információ: gyenesdias.hu

 

Lidó Strand Vonyarcvashegy

  • ingyenes belépés 18 órától
  • Beed First koncert
  • éjszakai röplabda bajnokság
  • vízi aerobik
  • a vonyarcvashegyi mazsorett csoport műsora
  • nyitva: 03:00-ig
  • további információ: vonyarcvashegy.hu/strand

 

További információ az eseményről a Magyar Fürdőszövetség honlapján!

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Ha elmúlik karácsony... avagy a szaloncukrok utóélete

Ha elmúlik karácsony... avagy a szaloncukrok utóélete

... már ha van nekik ;-) Nem tudom, ti hogy vagytok vele, évekkel ezelőttig azt gondoltam, hogy nincs az mennyiségű szaloncukor, ami nem fogy el decemberben. Általában a Mikulás nap táján vett első zacskók pár nap alatt elfogytak, a fára (vagy inkább csak alá) szánt szaloncukrokat el kellett dugni, hogy megérjék a fadíszítést. Mára változtak az étkezési szokásaink - kevesebb szaloncukrot veszek - és marad az ünnepek után is. Na, attól nem félek, hogy lejár a szavatosságuk, de elgondolkodtam azon, hogy milyen változatos módon lehet még őket felhasználni.
Öngondoskodás szülőként télen: mi fér bele reálisan?

Öngondoskodás szülőként télen: mi fér bele reálisan?

Télen sok szülő érzi úgy, hogy az öngondoskodás egy szép, de elérhetetlen fogalom. Mintha ez is még egy feladat lenne a listán, amit jó lenne kipipálni – de valahogy sosem jut rá idő, energia vagy tér. Pedig gyakran nem arról van szó, hogy nem törődünk magunkkal, hanem arról, hogy kevesebből próbálunk ugyanannyit adni. Ha télen azt érzed, hogy fáradtabb vagy, türelmetlenebb, és nehezebb magadra figyelni, az nem kudarc. Ez az időszak eleve többet vesz ki belőlünk, mint máskor.
Amikor az év eleje inkább megtart, mint indít

Amikor az év eleje inkább megtart, mint indít

Az év eleje sokaknál nem friss lendülettel indul, hanem csendesebb, nehezebb érzésekkel. Az ünnepek elmúltak, a hétköznapok visszatértek, kint korán sötétedik, és mintha belül is lassabban mozdulna minden. Családként ez gyakran még erősebben érződik: újraindul az ovi, az iskola, a munka, miközben az energiaszintünk nem igazán tart lépést a naptárral. Ha ilyenkor azt érzed, hogy az év eleje inkább nyomasztó, mint lelkesítő – fontos kimondani: nem vagy egyedül, és nem veled van a baj.
Élményajándék tippek - felesleges tárgyak felhalmozása helyett

Élményajándék tippek - felesleges tárgyak felhalmozása helyett

Karácsonykor mindenki szeretne örömet szerezni – de egyre többen azt érezzük, hogy a rengeteg tárgy helyett valami maradandóbbra vágyunk. Valami olyanra, ami nem porosodik a polcon, közös élménnyé, emlékké válik.Összegyűjtöttük a legjobb élményajándék-ötleteket, melyeket gyerekeknek, pároknak, nagyszülőknek vagy akár barátoknak is adhatsz – és amelyek könnyedén elérhetők.
Ugrás az oldal tetejére