Jelenlegi hely

EÜK Zalaszentgrót - Nőgyógyászat

8790 Zalaszentgrót, Dózsa Gy. u. 5-7.

Tel.: 83/360-219, előjegyzés: 83/361-259, 83/361-270

Nem beutaló köteles, előjegyzés szükséges

Szakorvosok:
Dr. Kovács Lajos
Dr. Szegődi Gábor
Dr. Vajda György

Asszisztens:
Fánerné Kovács Erika

Rendelési idő:
H: 12:00 - 17:00
K: 12:00 - 17:00
Sz: 07:00 - 16:00 (+ultrahang)
Cs: 12:00 - 18:00
P: 8:00 - 13:00

Az itt dolgozó csapat közös feladata, hogy a rendelő kiváló járóbeteg ellátási lehetőségeit kihasználva biztosítsuk a térség nőgyógyászati (12 éves kortól) terhes gondozáshoz, meddőségi kivizsgáláshoz kapcsolódó szakellátási feladatait. A rendeléseken elvégezhetők a terhes gondozási protokoll vizsgálatai. A szükséges ultrahangvizsgálatokra (kismedence) előzetes egyeztetés alapján kerül sor. Nagy hangsúlyt fektetünk továbbá a szűrővizsgálatok elvégzésére is. A rendelő felszereltsége a feladatok ellátásához kiváló lehetőséget biztosít. A nőgyógyászati betegek ellátása a sürgős eseteket kivéve előjegyzés alapján zajlik.

Vonzáskörzetünk települései:
Almásháza, Batyk, Döbröce, Dötk, Kallósd, Kehidakustány, Kisgörbő, Kisvásárhely, Ligetfalva, Mihályfa, Nagygörbő, Óhid, Pakod, Sénye, Sümegcsehi, Szalapa, Tekenye, Tilaj, Türje, Vindornyaszőlős, Zalabér, Zalacsány, Zalaszentgrót, Zalaszentlászló, Zalavég

 

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Kicsi ruhák, nagy mentőakciók – így lesz kidobás helyett kedvenc darab

Kicsi ruhák, nagy mentőakciók – így lesz kidobás helyett kedvenc darab

A kisgyerekes ruhatár egy külön világ. A darabok gyorsan cserélődnek, mégis közben meglepően gyorsan el is használódnak. Egy body, amit pár hete vettél, már foltos. Egy nadrág térde elvékonyodott, pedig még bőven hordható lenne.Ilyenkor nem az a legjobb döntés, hogy kidobjuk. Ezek a ruhák nagyon jól javíthatók – ráadásul egy kis átalakítással még jópofábbak is lehetnek, mint új korukban.
"Elfogyott a gyömbérszörp?"

"Elfogyott a gyömbérszörp?"

A gyömbérszörpről először a 90-es években hallottam, a Hupikék törpikék egyik „dalában”. Igaz, akkoriban a gyömbér még nem volt mindennapos vendég a boltok zöldséges pultján. Aztán ahogy egyre könnyebben hozzáférhetővé vált, úgy kedveltem meg én is egyre jobban.
Illatos kincs a bokrokról – ezért érdemes most bodzát gyűjteni

Illatos kincs a bokrokról – ezért érdemes most bodzát gyűjteni

Május végén és június elején országszerte virágzik a bodza, amely nemcsak az utak mentén és erdőszéleken illatozik, hanem igazi konyhai és házipatikai kincs is. Sokan ilyenkor indulnak kosárral bodzát szedni, hiszen néhány marék virágból egész évre elegendő szörp, tea vagy akár különleges finomság készülhet.
Május 1 - A májusfa ünnepe

Május 1 - A májusfa ünnepe

Falvainkban az elmúlt években újra divatba jött a májusfa állítás. Tudjátok, mit jelnet?
Ugrás az oldal tetejére