Jelenlegi hely

A félőlény - zenés rém-mesejáték

Időpont: 2020. november 13. péntek 17:00
Helyszín: Hevesi Sándor Színház - Zalaegerszeg, Ruszt József tér 1. 

Jegyvársárlás
Jegyek a színház szervezési osztályán kaphatók. Ha lemaradsz, jelezd a szervezésen, további előadásokat az érdeklődés függvényében tartunk.

A Kiserdő az utolsó szörnymentes sziget az univerzumban, mert itt él Molyolka a világ legnagyobb szörnyellenes odúkönyvtárának tulajdonosa. És a szörnyek rettegnek a könyvektől. Csak sajnos már Molyolka sem a régi, így veszélybe kerül a Kiserdő. Annyira, hogy „itt már nem lehet élni”. Rakonc félelmében el is menne, Porhany és Csupánc félelmében maradni akar. Ebben a helyzetben csatangol haza Csatang, a 7 éve, 7 hónapja és 7 napja elcsatangolt barát, és minden megváltozik.
(De hogy kerül ide Irodaszörny, a Szörnyfelvételi Iroda réme?!)

Békés Pál és Várkonyi Mátyás zenés rém-mesejátéka gyerekeknek, és a mesékre nyitott felnőtteknek, akik még emlékeznek arra, „hogy a jó győz majd / És a sárkánynak lehull a feje”.

„Hidd el, bármi lesz
Hidd el, bármit tesz
Végül meghátrál a sötét
Minden rosszon győznek, mert
Győznek a mesék!”
 

A koronavírus-járvány miatt a kormány döntésének megfelelően 2020.november 4-től ismét életbe lépett a rendkívüli jogrend.

Ennek értelmében a Hevesi Sándor Színházban az előadásainkat úgy játszhatjuk le, hogy csak minden harmadik széken ülhet néző.

 

Forrás: Facebook esemény

- Zalaimami -

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Sajtburger leves - A folyékony buresz, amiben a gyerek észre sem veszi a zöldséget!

Sajtburger leves - A folyékony buresz, amiben a gyerek észre sem veszi a zöldséget!

Ugye ismerősek azok a világvége-hangulatú pillanatok, amikor a hűtő előtt állsz, és azon gondolkodsz, mi a csudát főzz? Közben a család olyan válaszokkal támogat, mint „mindegy”, „nem tudom”... 
Decemberi néphagyományok, mágikus és jeles napok

Decemberi néphagyományok, mágikus és jeles napok

Ferenc, János, Borbála, Mikulás... igazán gazdag jeles napokban és különleges alkalmakban december hónap. Mit is csináltak régen elődeink? Honnan tudták, milyen időjárásra számíthatunk vagy kinek hogy hívják majd a jövendőbelijét? 
Már látogatható a Vörsi Betlehem

Egy kicsi falu különleges látnivalója – Idén is látogatható a Vörsi Betlehem

Tudtad, hogy egy Balaton melletti kis faluban látható Közép-Európa legnagyobb betleheme? Idén 75. alkalommal építette fel Vörsön a falu apraja-nagyja Jézus születésének pillanatát megörökítő bibliai jelenetet, aminek csodájára járnak a világ minden részéről.
Egy tészta és sok szósz

Egy tészta és sok szósz

Van itthon egy kis hús, egy kis ez, egy kis az, de mi legyen belőle? Persze a fénysebességénél is gyorsabban, az sem baj, ha a maradékok is eltűnnek… Na erre ideálisak a szószos tésztaételek és egytálételek.
Ugrás az oldal tetejére